Igrokaz za djecu "Grad koji blista"

Igrokaz za djecu "Grad koji blista"

U sklopu Projekta "Za grad sa smiješkom" održana su četiri igrokaza za djecu nižih razreda imena "Grad koji blista".

Igrokaz su pripremile i izvele učenice četvrtih razreda zajedno sa učiteljicom razredne nastavne Ivankom Živković. Likovi igrokaza dvije djevojčice Marija i Magdalena i baka Marta na zanimljiv i simpatičan način izložili su temu pravilnog gospodarenja otpadom. 

Na kraju igrokaza zaključili su: " Naša tri imena simboliziraju i čuvaju naš grad, pa neka naš grad bude ogledni primjer drugima u zaštiti okoliša, a svi koji misle da smo mi mali neka znaju da imamo cilj koji ćemo i ostvariti, a to je živjet ćemo u GRADU KOJI BLISTA."

Svi prisutni su se složili s tim i nagradili mlade glumice gromoglasnim pljeskom.

Nakon igrokaza održala se igra gdje su učenici plastiku, papir, metal i staklo morali pravilno razdvojiti u odgovarajuće spremnike. Ekipe su se srčano borile, a najbrže su dobile simbolične poklone.

Igrokazi su se izveli u O.Š. dr. Jure Turića u Gospiću, O.Š.  dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku i O.Š. dr. Ante Starčevića u Klancu.

Djelić atmosfere pogledajte u foto galeriji.

 
 
 

Print   Email